İğne Oyası Firkete İle Üçlü 3’lü Fiyonk Yapımı

 

 

0

 

İğne Oyası Firkete İle Üçlü 3’lü Fiyonk Yapımı

İğne oyası firkete ile üçlü fiyonk nasıl yapılır? bu soruya cevap bu yazımızda bulabilirsiniz. Anlatımlı iğne oyası firkete üçlü fiyonk yapımıyla alakalı video çok işinize yarayacak. Bu tür çalışmaların daha önce resimli anlatımlarını paylaşmıştık. Benzer iğne oyası çalışmaları hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak.

Onları da incelemelisiniz. Hem güzel çalışmalar. Hem de anlatımlı olarak kolay yapmayı öğrenebiliyorsunuz. Bu tür iğne oyası örnekleri ve modellerini sitemizde daha detaylı olarak da bulabilirsiniz. Birbirinden güzel iğne oyası modelinin yapılışını buldukça yine sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

Arama kutusuna iğne oyası yazdığınızda sitemizdeki bu güne kadar ki tüm paylaşımlar karşınıza çıkacak. Onları da inceleyerek yeni eğitimler alabilirsiniz. Kolay gelsin.

igne-oyasi-firkete-uclu-fiyonk-yapimi

 

 

igne-oyasi-firkete-uclu-fiyonk-yapimi2

 

 

Daha önce paylaştığımız İğne Oyası Fiyonk Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir