İğne Oyası Fiyonk Yapılışı

 

 

0

 

İğne Oyası Fiyonk Yapılışı

İğne oyası fiyonk yapılışı ile ilgili tüm bilgileri bu başlık altında bulabilirsiniz. Yeni iğne oyası fiyonk yapılışıyla alakalı altta yer alan videoyu izleyerek sizde kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz. Eğitici videoları bulacağınız sitemizdeki örgü örnekleri ve iğne oyasıyla alakalı birçok çalışmaya detaylıca ulaşacağınızı belirtmek isterim.

Birbirinden güzel ve kolay yapılan iğne oyası örnekleriyle birlikte detaylı anlatımlarını bu yazımızın altında da benzer yazılar kısmından ulaşarak nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

Evde iğne oyası örneği yapıyorsanız ve bu yönde çalışmalar arıyorsanız buldukça yine sizlere değişik çalışmaların tariflerini paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdi sizleri örnek resmi ve yine iğne oyası fiyonk örneği yapılışıyla alakalı detaylı öğretici video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

igne-oyasi-fiyonk-nasil-yapilir

igne-oyasi-fiyonk-yapilisi

 

Daha önce paylaştığımız Amigurumi Nedir? Amigurumi Nasıl Yapılır? Amigurumi Örnekleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir