İğne Oyası Maydanoz Tekniği Nasıl Yapılır


İğne Oyası Maydanoz Tekniği Öğren

İğne oyası maydanoz tekniğini öğrenmek istiyorsanız, bu yazımız tam size göre… Videolu anlatım sayesinde sizde kolay bir şekilde iğne oyası maydanoz tekniğini öğrenebileceksiniz. Anlatımlı eğitici videolar sayesinde sizde kısa sürede bu güzel teknikten faydalanmaya başlayabileceksiniz.

Daha önce iğne oyası zürafa tekniğini paylaştığımızı da hatırlatmak isterim. Hemen bu yazımızın altında yer alan diğer iğne oyası yeni tekniklere de ulaşabilirsiniz. Hepsi birbirinden güzel ve detaylı anlatımlar içeriyor. Sizde kısa sürede öğrenebilir ve hemen uygulamaya geçebilirsiniz.

igne-oyasi-maydanoz-teknigi-nasil-yapilir

https://www.youtube.com/watch?v=b3L4-yG5anQ

 

igne-oyasi-maydanoz-teknigi-nasil-yapilir2

Petersilie Handtechniken – parsley needlework techniques – persil techniques de couture – persille håndarbejde teknikker – técnicas de salsa bordado – tecniche di prezzemolo ricamo

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

3 Comments on İğne Oyası Maydanoz Tekniği Nasıl Yapılır

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*