İĞNE OYASI KUYUMCU KAFESİ VİDEO ANLATIMLI

İğne oyası kuyumcu kafesi örneğini sizlere bu yazımda sunuyorum. Anlatımlı videosunu bulduğum bu güzel iğne oyası örneğinin yapılışını kısa sürede öğrenebilir ve aynısını yapmaya başlayabilirsiniz.

İğne oyası örneklerini ve modellerini sık sık araştırıyorum. Farklı çalışmaları da buldukça sizlere bu başlık altından paylaşıyorum. Benzerlerini ise sitemizde yer alan iğne oyası kategorilerinde bulabilirsiniz.

Kuyumcu kafesi örneğini arayanlar için eski kayıt bir anlatım buldum. Ancak yine de iş göreceğini düşünüyorum. Öğrenmek isteyenler videolu anlatımı olan iğne oyası kuyumcu kafes örneğini kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenebilirler.

Örnek bir adet resim de paylaştığım yazımda video adeta ders niteliğinde çekilmiş. Bence incelemelisiniz. Şimdi sizleri örnek resim ve iğne oyası kuyumcu kafesi örneğinin anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

igne-oyasi-kuyumcu-kafesi-yapmak

 

EN KOLAY TIRNAK BAKIMI NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay tırnak bakımı, evde kolay tırnak bakımı nasıl yapılır ve kolay el ve tırnak bakımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir