İgne Oyası Zürafa Tekniği

 

İğne Oyası Örneği Zürafa Tekniği

İğne oyası zürafa tekniğini bu yazımızda öğrenebilirsiniz. Anlatımlı video sayesinde sizde iğne oyası zürafa tekniğini öğrenebileceksiniz. Eğitici video da yer alan bilgileri öğrenerek sizde kısa sürede iğne oyası zürafa tekniğini kapabilirsiniz. Bu sayede iğne oyası yapacağınız zaman evinize gelen arkadaşlarınıza da bu güzel örneği tekniğiyle birlikte onlara da öğretebilirsiniz.

Yeni iğne oyası örnekleri ve zürafa tekniği ile ilgili daha detaylı bilgiler buldukça yine sizlerle paylaşacağım. Şimdi sizleri örnek resim ve yine öğretici video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

igne-oyasi-zurafa-teknigi

https://www.youtube.com/watch?v=VuZbL-Emmbg

Giraffe Handtechniken – giraffe needlework techniques – girafe techniques de couture – giraf håndarbejde teknikker – técnicas de bordado girafa – Tecniche giraffa ricamo

Daha önce paylaştığımız İğne Oyası Maydanoz Tekniği Nasıl Yapılır başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*