İgne Oyası Zürafa Tekniği

1x1.trans

İğne Oyası Örneği Zürafa Tekniği

İğne oyası zürafa tekniğini bu yazımızda öğrenebilirsiniz. Anlatımlı video sayesinde sizde iğne oyası zürafa tekniğini öğrenebileceksiniz. Eğitici video da yer alan bilgileri öğrenerek sizde kısa sürede iğne oyası zürafa tekniğini kapabilirsiniz. Bu sayede iğne oyası yapacağınız zaman evinize gelen arkadaşlarınıza da bu güzel örneği tekniğiyle birlikte onlara da öğretebilirsiniz.

Yeni iğne oyası örnekleri ve zürafa tekniği ile ilgili daha detaylı bilgiler buldukça yine sizlerle paylaşacağım. Şimdi sizleri örnek resim ve yine öğretici video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


igne-oyasi-zurafa-teknigi

Giraffe Handtechniken – giraffe needlework techniques – girafe techniques de couture – giraf håndarbejde teknikker – técnicas de bordado girafa – Tecniche giraffa ricamo

İğne Oyası Maydanoz Tekniği Nasıl Yapılır başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*