En çok tercih edilen el işleri iğne oyaları

Son zamanlarda evde boş vakti olan bayanların en çok tercih etmiş olduğu el işleri başında iğne oyaları yer alıyor. Bayanlar iğne oyaları ile birbirinden güzel el işleri yaparak çeyiz bohçalarına koyuyorlar. Bu işi ticaret olarak yapan da var. Hobi olarak kullanan bayan da var. İğne oyası seven bayanlar çok güzel el işleri yapmaktadır. Yazma kenarlarını, havlu kenarlarını, tülbentleri ve bir çok el işlerini iğne oyaları ile süslüyorlar. Sizinde iğnae oyasına ilginiz varsa şimdi sizlere bahsedeceğimiz site ile hiç bir yerde görmeyeceğiniz modellere ulaşacaksınız. Elisihobiler.com sitesinin iğne oyaları kategorisinde hem birbirinden güzel oya modelleri hemde anlatımlı iğne oyaları yer almaktadır. Havlu ve yazma kenarlarının iğne oyası ile nasıl süslendiği gösterilmektedir.

 
 

elisihobiler.com

iğne oyaları

Evde sizinde vaktiniz bolsa ve sıkılıyorsanız hobiler sitesini ziyaret ederek birbirinden güzel el işleri öğrenebilir ve sıkıntınızı giderebilirsiniz. Sitede kendin yap projeleri, örgüler, danteller, dekorasyon gibi bir çok kategori bulunmaktadır. Bir bayanın ilgilenmiş olduğu tüm kategoriler el işi hobiler sitesinde yer almaktadır. Çeyizlerin olmazsa olmazları arasında olan havluları da iğne oyası ile süslemek istiyorsanız yine tanıtmış olduğumuz sitedeki anlatımlı modellere bakabilirsiniz. Çok güzel havlular yapılışları ile beraber havlu kenarları kategorisinde yer almaktadır. Boş vaktim çok ne yapayım diye düşünüyorsanız bu siteyi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

 

LASTİKTEN İMİTASYON BİLEZİKLE KALİTELİ TAKI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kolay takı yapımı, anlatımlı takı yapımı ve imitasyon bilezikle takı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir