İğne Oyası Firkete İle Üçlü 3’lü Fiyonk Yapımı

İğne Oyası Firkete İle Üçlü 3’lü Fiyonk Yapımı

İğne oyası firkete ile üçlü fiyonk nasıl yapılır? bu soruya cevap bu yazımızda bulabilirsiniz. Anlatımlı iğne oyası firkete üçlü fiyonk yapımıyla alakalı video çok işinize yarayacak. Bu tür çalışmaların daha önce resimli anlatımlarını paylaşmıştık. Benzer iğne oyası çalışmaları hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak.

Onları da incelemelisiniz. Hem güzel çalışmalar. Hem de anlatımlı olarak kolay yapmayı öğrenebiliyorsunuz. Bu tür iğne oyası örnekleri ve modellerini sitemizde daha detaylı olarak da bulabilirsiniz. Birbirinden güzel iğne oyası modelinin yapılışını buldukça yine sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

Arama kutusuna iğne oyası yazdığınızda sitemizdeki bu güne kadar ki tüm paylaşımlar karşınıza çıkacak. Onları da inceleyerek yeni eğitimler alabilirsiniz. Kolay gelsin.

igne-oyasi-firkete-uclu-fiyonk-yapimi

 
 

igne-oyasi-firkete-uclu-fiyonk-yapimi2

 

İğne Oyası Fiyonk Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. iğne oyası fiyonk modelleri, iğne oyası fiyonk nasıl yapılır ve iğne oyası fiyonk örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir