İğne Oyası Fiyonk Yapılışı

İğne Oyası Fiyonk Yapılışı

İğne oyası fiyonk yapılışı ile ilgili tüm bilgileri bu başlık altında bulabilirsiniz. Yeni iğne oyası fiyonk yapılışıyla alakalı altta yer alan videoyu izleyerek sizde kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz. Eğitici videoları bulacağınız sitemizdeki örgü örnekleri ve iğne oyasıyla alakalı birçok çalışmaya detaylıca ulaşacağınızı belirtmek isterim.

Birbirinden güzel ve kolay yapılan iğne oyası örnekleriyle birlikte detaylı anlatımlarını bu yazımızın altında da benzer yazılar kısmından ulaşarak nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

Evde iğne oyası örneği yapıyorsanız ve bu yönde çalışmalar arıyorsanız buldukça yine sizlere değişik çalışmaların tariflerini paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdi sizleri örnek resmi ve yine iğne oyası fiyonk örneği yapılışıyla alakalı detaylı öğretici video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

igne-oyasi-fiyonk-nasil-yapilir

 
 

igne-oyasi-fiyonk-yapilisi

 

Amigurumi Nedir? Amigurumi Nasıl Yapılır? Amigurumi Örnekleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. amigurumi çeşitleri nelerdir, amigurumi ile yapılan oyuncaklar ve amigurumi nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir