İğne Oyası Namaz Başörtüsü Örnekleri

Evde İğne Oyası Namaz Başörtüsü Örnekleri

Örgü denilince kadınların ilk aklına gelen oyalardan biri iğne oyalarıdır. En çok kullanıldığı alanda namaz örtüsü kenarında tercih edilmesidir. İğne oyası namaz yazması modelleri, örnekleri her gün farklı çeşitleri ile kadınlara sunulmakta… Sürekli olarak en yeni igne oyalari örnekleri ve modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

Günlük hayatta kullanılan namaz örtüleri, yine çeyizlerin de hediyelik bölümünde yerini ayırtmaktadır. Bu yazımda paylaştığım evde iğne oyası namaz başörtüsü örneklerini çok beğeneceksiniz. Bu tür çalışmaları sitemizde yer alan iğne oyası kategorisinde sıkça paylaşmaya çalışıyorum.

Bu çalışmalardan sizlerde yapıyorsanız? bize mutlaka gönderin! sizin isminizle yayınlayalım. Her yörede farklı hikayeler ve anılar ile yapılan iğne oyası namaz örtüleri, kişiye özel renk seçeneği ve motiflerde de hazırlanabilmektedir. Bu yazımızda sizlere iğne oyası ile yapılmış birbirinden güzel modelleri ve örnekleri sizlere resimli bir şekilde paylaşacağız. Yine yazımızın sonlarına doğru sizlere iğne oyası ile ilgili videolar da paylaşacağız.

igne-isi-namaz-basortusu

igne-oyali-namaz-ortusu

igne-oyasi-namaz-basortu-ornegi

igne-oyasi-namaz-ortusu

igne-oyasi-namaz-tulbent-modeli

igne-oyasi-namaz-tulbent-ornegi

igne-oyasi-namaz-yazma-modeli

igne-oyasi-namaz-yazma-ornegi

igne-oyasi-namaz-yazmasi

igne-oyasi-yazma-modeli

igne-oyasi-yazma-ornegi

namaz-basortusu-oyasi

namaz-tulbent-oyasi

papatya-oyali-namaz-ortusu

siyah-namaz-ortusu

 
 

basit-igne-oyasi-kenar-ornegi

eni-yeni-ve-en-guzel-igne-oyasi-ornekleri-1

eni-yeni-ve-en-guzel-igne-oyasi-ornekleri-6

guzel-igne-oyasi-ornegi

motifli-igne-oyasi-ornegi

igne-oyasi-ara-uc-modelleri

igne-oyasi-modelleri-7

igne-oyasi-ornekleri-1

igne-oyasi-ornekleri-2

igne-oyasi-ornekleri-3

igne-oyasi-ornekleri-8

igne-oyasi-ornekleri-21

igne-oyasi-ornekleri-42

yeni-igne-oyasi-fiyonk-ornekleri

İğne oyası ile ilgili videolar :

 

 

 

 

needle lace – dentelle à l’aiguille – Nadelspitze

 

Amigurumi Tavşan Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. amigurumi bunny, amigurumi lapin ve amigurumi rabbit hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. yeliz diyor ki:

    İyi geceler sayfanizda siyay kumas uzerine pembe tonlarinda bir namaz ortusu var acaba kimin yaptigini biliyormusunuz

  2. Nuray diyor ki:

    İyi geceler yeliz hanımcım, bahsettiğiniz namaz örtüsü şu linkteki ise http://makalepark.com/wp-content/uploads/2015/07/igne-oyasi-namaz-yazma-modeli.jpg onun RİZE İĞNE OYASI olduğunu söyleyebilirim. İnternet üzerinde anonim olarak bulunan bir çalışma olduğu için, kimin yaptığını bilmiyorum. Ancak yapan kişi eğer sitemize uğrarsa, sizin bu yorumunuzu görüp, alta yorum bırakacaktır. Ancak sizin için kimin yaptığını araştıracağım. Bulamayabilirim ama yine de bir şansımı deneyeceğim. İlginize teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir