Mekik Oyası Örnekleri 2016

Mekik Oyası Örnekleri 2016

Bu yazımızda da sizlere mekik oyası örneklerini hazırladık. 2016 model bu mekik oyalarını görünce bayılacaksınız. Yeni mekik oyası örnekleri arıyorsanız bu güzel çalışmaları beğeneceğinizi düşünüyorum. Sizde evde mekik oyası işliyorsanız ve yapıyorsanız bu güzel modelleri beğeneceğinizi düşünüyorum.

 
 

Anlatımlı olarak da hemen altta videolar paylaştım. Onlar da işinize yarayacaktır. Kolay yapılan mekik oyası örneği arıyorsanız sitemizde bolca var. Hatta bu makalemizin hemen altında da benzer mekik oyası örneklerine ve yapımını anlatan videolara ulaşabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları sizde kolayca yapıp başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Birbirinden güzel mekik oyası örneklerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu pırlanta çalışmalarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

Tülbent Oyaları 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 tülbent oyaları, iğne oyaları ve iğne oyası hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. rüya diyor ki:

    mekik oyası örnekleriniz çok güzelmiş elinize sağlık :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir