Rize İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

Rize İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

Önceki konumuzda sizlere Trabzon iğne oyası havlu kenarı örneklerini paylaşmıştık. Bu yazımızda da yine Karadeniz rüzgarı estirmeye devam ediyoruz. Çay üretiminin bol olduğu sevimli ve bol yeşili olan ilimiz Rize’nin güzel Rize iğne oyası havlu kenarı örneklerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere Rize iğne oyası havlu kenarı örneklerini ve nasıl yapıldığını gösteren ders niteliğinde ki videoları da paylaştım. Bu sayede evde Rize iğne oyası havlu kenarı modeli yapmayı öğrenebilirsiniz. Ayrıca örnek Rize iğne oyası havlu kenarı örneklerine de mutlaka göz atmalısınız.

Çok değişik ve harika Rize iğne oyası örnekleri yer alıyor. Havlu kenarı modelleri için sitemizde yer alan havlu kenarı bölümüne de göz atmanızı öneririm. Yine bu yazımın hemen en sonunda benzer yazılar kısmında havlu kenarı çalışmalarına ulaşabilirsiniz. O çalışmaları ve paylaşımlarımı da mutlaka incelemeyi unutmayın.

Rize iğne oyası havlu kenarı örnekleri ise aşağıda paylaştım. Kolay gelsin.

 
 

 

 

Yazımın altında örnek Rize oyası havlu kenarı modellerini paylaşmıştım. Hemen üstte sizlere özel Rize iğne oyası havlu kenarı modellerinin yapımını anlatan ve örneklerini gösteren videolarda paylaştım. Videolarda örnek resimlere de ulaşabiliyorsunuz. Yine evde kolay Rize iğne oyası havlu kenarı yapmak isteyenler için anlatımlı ders niteliğinde videolarda detaylı anlatımlar da mevcut. Kolay gelsin.

Modèles Rize Needlework – Rize Needlework Models

 

Trabzon İğne Oyası Modelleri Resimli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı trabzon iğne oyası yapımı, trabzon iğne oyası çeşitleri ve trabzon iğne oyası modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir