Trabzon İğne Oyası Modelleri Resimli

Trabzon İğne Oyası Modelleri Resimli

Bir önceki yazımızda iğne oyası modellerini paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere Trabzon iğne oyası modellerini sunacağız. Yine farklı paylaşımlarla her gün sizlere yeni iğne oyası modellerini paylaşmaya da devam edeceğiz.

En güzel Trabzon iğne oyası modellerini altta örnekleriyle birlikte paylaştım. Yine yazının en sonunda Trabzon iğne oyası yapımını detaylı anlatan anlatımlı ders niteliğindeki çalışmalara da ulaşabilirsiniz. Eğer sizde iğne oyası çalışmaları ile ilgileniyorsanız sitemizde yer alan iğne oyası kategorisine mutlaka göz atmanızı öneririm.

Trabzon iğne oyası örneklerini de yine iğne oyası bölümünde fazla fazla paylaştığımı hatırlıyorum. Bu içerikten sonra yazının sonundaki benzer yazılar bölümünde karşınıza çıkacak iğne oyası örneklerine göz atabilirsiniz.

Şimdi sizleri Trabzon iğne oyası modellerinin resimli örnekleri ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Bu konumuzda sizlere Trabzon iğne oyası modellerini resimleriyle paylaştık. Yorum yazmayı unutmayın.

 
 

 

 

Üstte resimleri bulunan Trabzon iğne oyası örneklerinin yine anlatımlı videolarına bakarak nasıl yapıldıklarını da öğrenebilirsiniz. Sitemizde sürekli olarak iğne oyası örneklerini ve evde kolay iğne oyası yapmak isteyenler için anlatımlı dersleri sürekli paylaşmaya çalışıyorum. Eğer sizde iğne oyası çalışmaları yapıyorsanız bize https://www.facebook.com/makalepark adresi üzerinden gönderebilirsiniz. İğne oyası modellerini bizimle paylaşırsanız seviniriz. Kolay gelsin.

 

Yeni İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 iğne oyası havlu kenarı örnekleri, anlatımlı iğne oyası havlu kenarı yapımı ve iğne oyası havlu kenarı 2015 hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

4 Yanıt

 1. aytil diyor ki:

  Ben çok beğendim ama annem tülbentler için iğne oyasi istiyor rica ederim lutfen bir kaç tülbentler içinde iğne oyasi yaparmisiniz

 2. Nuray diyor ki:

  aytil, biz sadece tanıtıyoruz. bu tür çalışmalar maalesef yapmıyoruz. ancak yapanlar varsa sizin yorumunuza cevap yazacaktır. ilginize teşekkürler, annenize selamlar ve saygılar.

 3. Hatice diyor ki:

  Yapiyorum cnm

 4. Nuray diyor ki:

  kolay gelsin o halde hatice hanımcım :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir