Tülbent Oyaları 2016

Tülbent Oyaları 2016

Bu yazımızda sizlere birbirinden güzel tülbent oyaları hazırladık. Birbirinden güzel tülbent oyalarını beğeneceğinizi düşünüyorum. Değişik tülbent oyalarını hemen bu yazımın altında da görebilirsiniz. Yeni tülbent oyalarını daha önce de paylaşmıştık. Bu güzel çalışmalar da oldukça kaliteli ve el emeği göz nuru çalışmalardır.

Yapanların emeğine sağlık diyelim. Bu tür çalışmalar yaparak para kazanan birçok ev hanımı var. Onlar gibi sizde evde tülbent oyası yapıyorsanız, bu güzel örneklerden yararlanabilir ve ilham alabilirsiniz. Benzer tülbent oya paylaşımları hemen bu yazımın altında da fazlaca karşınıza çıkacak.

Onları da incelemelisiniz. Anlatımlı tülbent oyası yapma videolarını da hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Yapımını öğrenip, hemen evde yapmaya da başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

Bahçeye Ateş Yakılacak Çukur Yapılışı Resimli Videolu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bahçeye ateş yakılacak çukur yapma, bahçeye ateş yakma çukuru ve bahçeye mangal peyzaj hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir