VİDEO ANLATIMLI İĞNE OYASI ARTTIRMA TEKNİĞİ ÖĞREN

Öğretici bu güzel videoda sizlere iğne oyası arttırma tekniği gösterilmiş. Güzel bir paylaşım olsa gerek. Sizde evde iğne oyası tekniklerini uyguluyorsanız, bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Video anlatımlı iğne oyası arttırma tekniği öğrenmek isteyenler için paylaştığım bu çalışmaya benzer birçok çalışmaya da sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İğne oyası kategorisinde daha değişik çalışmalara ulaşabilir ve onları da yapmayı öğrenebilirsiniz. İğne oyası örnekleri ve modelleriyle ilgili araştırmalarım sürüyor.

Bulduğum yeni çalışmaları yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri örnek resmi ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-igne-oyasi-arttirma-teknigi-ogren

 

PEMBE RENK TIRNAK SÜSLEME ÇALIŞMASI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. nail örnekleri, nail tırnak süsleme ve peinture à ongles rose hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir