VİDEO ANLATIMLI ZAMBAK ÇİÇEĞİ OYA MODELİ YAPMAK

Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz çalışmaları araştırmaya devam ediyorum. Yine güzel bir çalışma yakaladım ve sizlere de sunmak istedim.

Video anlatımlı zambak çiçeği yapmak isteyenler için bulduğum çalışma sayesinde sizde evde eğlenerek sıkılmadan bu güzel oya modelinden yapabilirsiniz. Farklı oya modellerini paylaşmaya devam edeceğim.

Hatta bu yazımın altında daha önce paylaştığım çalışmalar karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmayı unutmayın. Videolu anlatımın hemen önünde ise zambak çiçeği yapmak isteyenler için tamamlanmış halinin resmi var.

Beğenen yapar veya yapmak isteyen nasıl yapıldığını eğitici videodan öğrenebilir. Şimdi sizleri video anlatımlı oya modeli zambak çiçeği yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-zambak-cicegi-oya-modeli-yapmak

 

VİDEO ANLATIMLI İĞNE OYASI ARTTIRMA TEKNİĞİ ÖĞREN başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Handarbeit, Handtechniken ve iğne oyası hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir