Yeni İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

Yeni İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

En güzel paylaşımlardan birisinde yine beraberiz. Bu yazımızda sizlere 2015 havlu kenarı örneklerinden derlediğimiz en güzel iğne oyası havlu kenarı örneklerini paylaşacağız. Hobiblogu sitesinden esinlenerek hazırlanan bu konumuzda en güzel iğne oyası havlu kenarı örneklerini göreceksiniz.

Bu yazımda sadece yeni iğne oyası havlu kenarı örneklerini paylaştım. İlerleyen günlerde iğne oyası havlu kenarı yapılışı ile ilgili çalışmaları sizlere yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Anlatımlı video ve diğer resimli anlatımlı havlu kenarı çalışmaları için sitemizde yer alan havlu kenarı kategorisi ile havlu kenarı modelleri bölümüne bakabilirsiniz.

 
 

Sizde evinizde bu güzel çalışmalardan yapıyorsanız, bize https://www.facebook.com/makalepark üzerinden gönderin sizin isminiz ile sitemizde yayınlayalım. 2016 yeni iğne oyası havlu kenarı örneklerini sizlere araştırıp ilerleyen günlerde bu yazımın altından tekrar paylaşacağım. Şimdi sizleri yeni havlu kenarı örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Yine sizlere harika paylaşımlar yapmaya devam edeceğiz. Lütfen paylaşımlarımıza yorum yapmayı unutmayın. Unutmayın yorumlarınız sitemizi yaşatıyor. İlerleyen günlerde yeni modellerle ve havlu kenarı örnekleriyle karşınızda olacağız. Benzer çalışmaları bu yazımın hemen altındaki benzer yazılar bölümünde bulabilirsiniz. Yine en çok bakılan konularda da benzer havlu kenarı çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

Nouvelle frontière de serviette de Needlework – New Needlework Handtuch Grenze – New Needlework towel border

 

Dondurma Çubuklarından Araba Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dondurma çubuğundan araba yapılışı, dondurma çubuğundan araba yapımı ve dondurma çubuğundan minyatür araba hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir