İğnedanlık Yapılışı


ignedanlik-yapimi14-600x415

İğnedanlık Yapılışı

Kolay iğnedanlık nasıl yapılır? iğnedanlık nasıl yapılır? tüm bunlara cevap bulabileceğiniz harika bir yazı… Bu yazımızda sizlere kolay malzemelerden kendinize nasıl şirin iğnedanlıklar yapabileceğinizi göstereceğiz. Evde nelerden iğnedanlık yaparım diyorsanız bu güzel çalışmayı size öneririm.


Kolayca yapıp hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz. İğnedanlık yapmak için altta yer alan resimlerdeki gibi malzemeleri temin ettikten sonra kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Bu tür değişik iğnelik veya iğnedanlık modeli arıyorsanız sitemizde birbirinden güzel çalışmalar ve yine anlatımlar yer aldığını söylemeliyim.

Hemen bu yazımın altında da birbirinden güzel çalışmalar yer alıyor. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve enfes çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Balondan Kapı Süsü Yapılışı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*