İğnedanlık Yapılışı

 

 

0

 

İğnedanlık Yapılışı

Kolay iğnedanlık nasıl yapılır? iğnedanlık nasıl yapılır? tüm bunlara cevap bulabileceğiniz harika bir yazı… Bu yazımızda sizlere kolay malzemelerden kendinize nasıl şirin iğnedanlıklar yapabileceğinizi göstereceğiz. Evde nelerden iğnedanlık yaparım diyorsanız bu güzel çalışmayı size öneririm.

 

 

Kolayca yapıp hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz. İğnedanlık yapmak için altta yer alan resimlerdeki gibi malzemeleri temin ettikten sonra kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Bu tür değişik iğnelik veya iğnedanlık modeli arıyorsanız sitemizde birbirinden güzel çalışmalar ve yine anlatımlar yer aldığını söylemeliyim.

Hemen bu yazımın altında da birbirinden güzel çalışmalar yer alıyor. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve enfes çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

Daha önce paylaştığımız Balondan Kapı Süsü Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir