İNCE BONCUKLU KÜPE YAPMAK

 

 

0

 

İnce boncuklu küpe yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evde yapabilirsiniz. İnce boncuktan bileklik yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara benziyor. Boncuklu takı çalışmaları her zaman kolay yapılmakta ve daha çok tercih edilmektedir.

Sitemizde yer alan takı tasarım çalışmaları olarak birçok örneğe ve yapılışını gösteren çalışmalara ulaşabilirsiniz. İnce boncuk malzemesini incik boncuk satan dükkanlardan temin edebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde kısa sürede çok güzel takılar yapabilir ve satış amaçlı da yapıp iyi paralar kazanabilirsiniz.

Boncuktan kolye yapmak veya bileklik yapmak için paylaştığım tüm paylaşımların en güzelleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

 

 

İnce boncuklu küpe yapmak için paylaştığım aşamalı çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli takı çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

ince-boncuklu-kupe-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız AHŞAP MANDAL TELİNDEN KÜPE YAPIMI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir