İNCE BONCUKTAN OTANTİK YÜZÜK YAPMAK

 

 

0

 

Evde kolay yüzük yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel ve kolay yapımı olan yüzük çalışmasının resimli anlatımını paylaştım. Evde kolay yüzük nasıl yapılır diyorsanız, bu yazımdaki resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz.

Aşama aşama ne yapmanız gerektiği resimli anlatımda paylaşılmış. İnce boncuktan otantik yüzük yapmak için resimli anlatımda öncelikle ipe ince boncuklar sırasıyla geçirilmiş.

Ardından süs veya farklı boncuklar araya geçirilmiş ve otantik yüzük yapmak için çalışma tamamlanmış. Sizde çalışmanın aynısını yapamasanız bile benzerini mutlaka yapabileceksiniz.

Bu tür takı çalışmaları yapıp, turistik yerlerde kolaylıkla satabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medya hesaplarınız üzerinden de evden bu tür takılar yapıp kolaylıkla satabileceğinizi söyleyebilirim.

 

 

Bu tür çalışmalar yapıp para kazanan insanlardan olabilirsiniz. Şimdi sizleri evden para kazanabileceğiniz güzel bir çalışmanın yüzük yapımının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ince-boncuktan-otantik-yuzuk-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7297.html

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ BAŞAK YOLU ŞİŞ ÖRNEĞİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir