İnce Tül İle Kelebek Yapımı

 

 

0

 

Evde Kolay İnce Tül İle Kelebek Yapımı

Bu yazımızda magnet veya perdelere takılan süs objesi kelebek yapımından bahsedeceğiz. Resimli olarak nasıl yapıldığını anlatan paylaşımımızdan yararlanarak sizlerde eviniz için harika kelebek süsleri yapabilirsiniz. El becerilerini sevenlerin daha çok hoşlanacağı konumuzda resimli anlatımları takip ederek, hemen pratik bir şekilde kelebek süsleri yapabilirler.

Evde kolay ince tül ile kelebek yapımı çalışmasını öğrenerek sizde bu güzel süsleme çalışmasını evinizde kolaylıkla yapabileceksiniz. Anlatımlı videodan da yararlanmanızı öneririm. Evde ince tülden çok güzel süs çiçekler, yapay çiçekler veya kelebek şeklinde süsler yapabilirsiniz. İşime yaramaz demeyin, bir gün olur işinize mutlaka yarayacaktır.

Tül kumaş kullanarak nasıl kelebek yapılır? sorularına bu yazımızda cevap bulabilirsiniz. Paylaştığımız resimlerde kelebek çalışmasında iri boncuklar kullanılmış. Ancak siz yaparken daha değişik fikirler ile çalışmayı genişletebilirsiniz.

tul-ile-kelebek-sus-yapimi

tul-ile-kelebek-sus-yapimi2

tul-ile-kelebek-sus-yapimi3

tul-ile-kelebek-sus-yapimi4

 

 

tul-ile-kelebek-sus-yapimi5

tul-ile-kelebek-sus-yapimi6

tul-ile-kelebek-sus-yapimi7

tul-ile-kelebek-sus-yapimi8

tul-ile-kelebek-sus-yapimi9

Değişik bir çalışma videosu :

Tüllschmetterling Ornament – tulle butterfly ornament – tulle ornement papillon

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Ayvalık Tostu Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir