İNCİ BONCUKTAN TAŞLI BİLEKLİK YAPMAK

 

 

0

 

İnci boncuktan taşlı bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma da aşama aşama yapmanız gerekenler belirtilmiş.

Hobi marketlerden veya incik boncuk satan dükkanlardan temin edebileceğiniz inci boncukları bilekliğe dönüştürebilirsiniz.

Evde bu tür kolay takılar yapıp elbiselerinize uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Evde kolay bileklik yapmak veya takı yapmak için paylaştığım bu güzel fikirler sayesinde para da kazanabilirsiniz.

İnci boncuktan bileklik nasıl yapılır? diyenler için daha önce de birçok çalışmayı sitemizdeki takı tasarım kategorisinde paylaşmıştım. O kategoriye de mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Hatta bu yazımın altında da benzer el yapımı takı çalışmalarına rastlayabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışmanın resimli örnekleri ve bitmiş hali ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

inci-boncuktan-tasli-bileklik-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız ESKİ YASTAĞAÇTAN DUVARA MONTE SEHPA YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir