İNCİLİ BONCUKLU KOLYE YAPIMI

elegant-jewelry-beads-and-accessories-simple-ol-je..-560x415

İncili kolye nasıl yapılır

Evde kendi başınıza harika kolyeler yapabilirsiniz. Bu gün sizlerle el yapımı incili kolye modeli nasıl yapılır onu işleyeceğiz. Bu tür çalışmaları her zaman görebilirsiniz. Ancak pahalıya satıldıkları için bazen alamayabilirsiniz. Bu nedenle incili kolye nasıl yapılır diyenler için adım adım yapılışını gösteren resimlere ulaştım.

Sizlerde evde boncuk ve inci malzemelerini kullanarak harika görünümlere sahip takı çalışmaları yapabilirsiniz. Yapılışı kolay olan çalışmayı kısa sürede yapıp, hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz.

Takı çalışmaları arasında güzel durduğu için inci ve boncuk malzemesi her zaman tercih edilmiştir. Bu çalışmada da yine incili kolye modeli yaparken sıkılmayacak ve yardım alacağınız adımları olan resimli anlatımdan faydalanacaksınız.

Kolay kolye yapımıyla alakalı çalışmaları altta benzer yazılar kısmından da görebilirsiniz. Onlara da bakmayı ihmal etmeyin. Yapınca güzel günlerde kullanırsınız inşallah. Hayırlı günler arkadaşlar. Kolay gelsin.

elegant-jewelry-beads-and-accessories-simple-ol-je..
İNCİLİ BONCUKLU KOLYE YAPIMI
About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*