İncili Kolye Nasıl Yapılır

 

 

0

 

Evde incili kolye yapmak için paylaştığım bu güzel resimli anlatımda tüm adımlar detaylı bir şekilde paylaşılmış. Yapmanız gereken malzemeleri temin etmek ve resimli anlatımdaki aşamaları uygulamak.

İncili kolye yapmak için daha önce benzer birçok çalışma paylaşmıştım. Evde kolay yapabileceğiniz takı çalışmalarını sitemizde yer alan ” Takı Tasarım ” bölümünde bulabilirsiniz.

Evde kolay takı yapmak için resimli anlatımdaki aşamaları tek tek yerine getirmeniz halinde sizinde harika bir incili kolye modeline sahip takınız olur.

Bu tür çalışmalar yapıp etrafınızdaki kişilere hediye olarak da verebilirsiniz. Turistik yerlerde yaşıyorsanız satıp para da kazanabilirsiniz. İncili kolye nasıl yapılır diyorsanız resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

incili-kolye-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7433.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Minyatür Oyuncak Tavşan Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir