İncili Kolye Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

 

 

0

 

İncili Kolye Yapmak

İncili harika bir kolye yapmak ister misiniz? Bu yazımızda sizlere incili kolye yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Evde nasıl incili kolye yapacağınız altta detaylıca verilmiş. Sizde evde takı yapmayı sevenlerdenseniz bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum.

Evde takı yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Hatta bu tür değişik takı yapımıyla alakalı çalışmaların eğitimini sitemizde fazlasıyla bulacaksınız. Birçok ev hanımı sitemizdeki bu güzel anlatımlardan yararlanarak kendilerine meslek edinmektedir.

Sizde boş zaman değerlendirme veya para kazanma niyetindeyseniz bu güzel çalışmalardan istifade edebilirsiniz. İnci boncuktan kolye yapmak veya incili gerdanlık yapımıyla alakalı bu güzel çalışmayı ben çok sevdim. Sizlere de kesinlikle öneririm. Kolay gelsin.

 

 

incili-kolye-yapimi

 

 

Daha önce paylaştığımız Saksıdan Süs Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir