İncili Kolye Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

1x1.trans

İncili Kolye Yapmak

İncili harika bir kolye yapmak ister misiniz? Bu yazımızda sizlere incili kolye yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Evde nasıl incili kolye yapacağınız altta detaylıca verilmiş. Sizde evde takı yapmayı sevenlerdenseniz bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum.

Evde takı yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Hatta bu tür değişik takı yapımıyla alakalı çalışmaların eğitimini sitemizde fazlasıyla bulacaksınız. Birçok ev hanımı sitemizdeki bu güzel anlatımlardan yararlanarak kendilerine meslek edinmektedir.


Sizde boş zaman değerlendirme veya para kazanma niyetindeyseniz bu güzel çalışmalardan istifade edebilirsiniz. İnci boncuktan kolye yapmak veya incili gerdanlık yapımıyla alakalı bu güzel çalışmayı ben çok sevdim. Sizlere de kesinlikle öneririm. Kolay gelsin.

incili-kolye-yapimi

Saksıdan Süs Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*