İNCİR YAPRAĞINDAN TAŞ KALIBI YAPMAK

1x1.trans

İncir yaprağından taş kalıbı yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını beğeneceksiniz. Evinizin bahçesine beton taş yol yapmak için bu güzel çalışmadaki fikri kullanabilirsiniz. İncir yaprağını desen olarak hazırladığınız beton kalıbın üzerine bastırdıktan sonra şeklinin taş üzerine çıktığını göreceksiniz.

Bu sayede incir yaprağının izinden taş kalıpları hazırlayarak, beton taşları bahçe yolu olarak kullanabilirsiniz. Daha önce sitemizde dantel desenli taş kalıbı yani bahçe yürüme yolu hazırlama çalışmasının anlatımını paylaşmıştık.

Gerçekten ilginç fikirler ve bu tür fikirlerle evinizin bahçesine bu tür bahçe yolu çalışmaları yapabilirsiniz. Resimli anlatımdaki çalışmalar örnek olup, yapıp yapmamak size kalmış. Kolay gelsin.

source : pinterest


incir-yapragindan-tas-kalibi-yapmak

HOBİ ÇUBUĞUNDAN TELLE MİNYATÜR SÜS YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*