İNCİR YAPRAĞINDAN TAŞ KALIBI YAPMAK

 

 

0

 

İncir yaprağından taş kalıbı yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını beğeneceksiniz. Evinizin bahçesine beton taş yol yapmak için bu güzel çalışmadaki fikri kullanabilirsiniz. İncir yaprağını desen olarak hazırladığınız beton kalıbın üzerine bastırdıktan sonra şeklinin taş üzerine çıktığını göreceksiniz.

Bu sayede incir yaprağının izinden taş kalıpları hazırlayarak, beton taşları bahçe yolu olarak kullanabilirsiniz. Daha önce sitemizde dantel desenli taş kalıbı yani bahçe yürüme yolu hazırlama çalışmasının anlatımını paylaşmıştık.

Gerçekten ilginç fikirler ve bu tür fikirlerle evinizin bahçesine bu tür bahçe yolu çalışmaları yapabilirsiniz. Resimli anlatımdaki çalışmalar örnek olup, yapıp yapmamak size kalmış. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

incir-yapragindan-tas-kalibi-yapmak

Daha önce paylaştığımız HOBİ ÇUBUĞUNDAN TELLE MİNYATÜR SÜS YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir