İNCİR YAPRAK KALIPLI KASE YAPMAK

 

 

0

 

İncir yaprak kalıplı kase yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını her türlü şeyde kullanabilirsiniz. Alçıdan kase yapacağınız zaman kalıp veya baskı amaçlı incir yaprağı kullanabilirsiniz. Bu sayede incir yaprağı kase modeli ortaya çıkartmış olursunuz.

Fimo hamurundan da yapacağınız bu güzel çalışmalar sayesinde ortaya incir yaprak desenli kase eşyaları çıkacak. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve çok güzel paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı incir yapraklı kase çalışmaları ile sizde kısa sürede yapıp satabilir ve mükemmel paralar kazanabilirsiniz.

İncir yaprağından kase yapımı çalışmaları sayesinde evinizi güzelleştirecek harika ev eşyaların da yapmış olursunuz. Anlatımlı kase çalışmaları ile sizde kısa sürede bu tür ev eşyası veya kase yada lazımlık olarak kullanacağınız tabak şeklinde eşyalar yapabilirsiniz. Yaptığınız bu tür malzemeleri sevdiğiniz kişilere de hediye olarak verebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

incir-yaprak-kalipli-kase-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız FOTOĞRAF BASKILI ALTLIK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir