İple Bileklik Yapımı


iple-bileklik-yapimi-520x415

İple Bileklik Yap

İple bileklik yapılışı ile ilgili güzel bir paylaşım. Bu yazımızda sizlere iple bileklik yapımını tarif eden resimli anlatım sunacağız. Evde iple bileklik nasıl yaparım diyenler için paylaştığımız bu güzel ve detaylı anlatıma sahip çalışmayı sizde kolayca öğrenip yapabilirsiniz.

Evde ipten bileklik yapmak veya benzeri çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Anlatımlı bileklik yapımı çalışmalarını sitemizde fazlasıyla bulabilir ve nasıl yapıldığını öğrenerek sizde kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz. Eğitici bileklik yapımı çalışmalarını takı kategorimizde bolca bulacak ve onları da öğrenerek kendinize yeni bir hobi edinmiş olacaksınız. Kolay gelsin.


iple-bileklik-yapimi

Seil Armband gemacht – rope bracelet made – bracelet corde faite – reb armbånd lavet – pulseira de corda feita – braccialetto di corda fatta

Şeytan Merdiveninden Kolye Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*