İple Şişe Nasıl Süslenir? Resimli Anlatım

 

 

0

 

İple Şişe Nasıl Süslenir? Resimli Anlatım

İp kullanarak şişe veya kavanozlarınızı süslemek ister miydiniz? Evet bu yazımızdan sonra evinizdeki şişeleri ve kavanozları bulup, hemen süslemeye başlayabilirsiniz. İple şişe süsleyerek vazo yapmak veya süsleyerek değişik eşya yada objeler ortaya çıkarabilirsiniz.

Bu güzel çalışmayı ben çok sevdim. Hem evimizde değerlendirmek istediğimiz boş şişeleri çok güzel süs araçlarına dönüştürebiliyoruz. Hem de boş zamanlarımızı bu tür kendin yap çalışmaları ile geçirerek mutlu olabiliyoruz.

Sizde evinizde bu tür değerlendirme çalışmaları yaparak süsler ortaya çıkartmak istiyorsanız, bu güzel çalışma gibi diğer paylaşımlarımızdan da yararlanmanızı öneririm. Kolay gelsin.

iple-sise-susleme-nasil-yapilir

 

 

iple-sise-susleme-nasil-yapilir2

Seilflaschendekoration – rope bottle decoration – corde bouteille décoration – corda bottiglia decorazione – garrafa corda decoração – reb flaske dekoration

 

 

Daha önce paylaştığımız Boncuklu Bileklik Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir