İple Şişe Nasıl Süslenir? Resimli Anlatım


iple-sise-susleme-nasil-yapilir-450x415

İple Şişe Süsleme

İp kullanarak şişe veya kavanozlarınızı süslemek ister miydiniz? Evet bu yazımızdan sonra evinizdeki şişeleri ve kavanozları bulup, hemen süslemeye başlayabilirsiniz. İple şişe süsleyerek vazo yapmak veya süsleyerek değişik eşya yada objeler ortaya çıkarabilirsiniz. Şişe süslemesi nasıl yapılır diyenlerin mutlaka inceleyeceği bir çalışma.

Bu güzel çalışmayı ben çok sevdim. Hem evimizde değerlendirmek istediğimiz boş şişeleri çok güzel süs araçlarına dönüştürebiliyoruz. Hem de boş zamanlarımızı bu tür kendin yap çalışmaları ile geçirerek mutlu olabiliyoruz.

Sizde evinizde bu tür değerlendirme çalışmaları yaparak süsler ortaya çıkartmak istiyorsanız, bu güzel çalışma gibi diğer paylaşımlarımızdan da yararlanmanızı öneririm. Kolay gelsin.


iple-sise-susleme-nasil-yapilir
İple Şişe Nasıl Süslenir? Resimli Anlatım
iple-sise-susleme-nasil-yapilir2
İple Şişe Nasıl Süslenir? Resimli Anlatım

Seilflaschendekoration – rope bottle decoration – corde bouteille décoration – corda bottiglia decorazione – garrafa corda decoração – reb flaske dekoration

Boncuklu Bileklik Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*