İple Zincirden Kolay Bileklik Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay bileklik yapmak için yine bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım.

Evde bileklik yapmak isteyenler için daha önce de kolay anlatımlı birçok çalışmanın resimli anlatımı ve videolu anlatımlarını paylaşmıştım.

Sitemizde yer alan ” Takı Tasarım ” bölümüne bakarak tüm çalışmalara ulaşabilirsiniz. İple zincirden kolay bileklik yapmak isteyenler için bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda da yine çok güzel ve pratik bir şekilde evde kolay takı yapmayı öğretecek bir anlatım paylaştım.

Aşamaları gösterilen resimlerde ki gibi sizde aynı takı çalışmasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu tür takı çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

 

 

Yada elbiselerinize uyumlu takılar yapabilir ve kolay kombin yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Şimdi sizleri zincirle ipten kolay bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

iple-zincirden-kolay-bileklik-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/pl/diy-pink-fashionable-bracelet/

 

 

Daha önce paylaştığımız Kartondan Kolay Hediye Paketi Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir