İPTEN ÖRGÜ BİLEKLİK NASIL YAPILIR

 

 

2

 

Evde ipten bileklik yapmak isteyenler için çok değişik ve güzel bir çalışma paylaştım. Resimli anlatımından yararlanacağınız çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Evde ipten örgü bileklik nasıl yapılır diyenler için farklı ve güzel bir resimli anlatım paylaştım. Aşamaları uygulayarak sizde evde ipten örgü bileklik modeli yapabilirsiniz. Renkleri kendinize göre belirleyebilirsiniz.

Resimli anlatımda kırmızı ve mavi iplerden bileklik yapmak için örnek renkler kullanılmış. Siz isterseniz Türkiye bayrağının rengi olan kırmızı beyaz olarak da değiştirebilirsiniz.

Örgü tipini resimli anlatımdan öğrendikten sonra sırasıyla örgüden bileklik modeli çalışmasını kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Evde kolay örgü bileklik yapmak için resimli anlatımdaki aşamalar hem kolay, hem de bilekliğin yapımı kolay olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi sizleri iple örgüden bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

ipten-orgu-bileklik-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7361.html

 

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI YAKADAN BAŞLAMALI AJURLU BEBEK YELEĞİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. seher dedi ki:

    bu ipin adı ne ne diye bulabilirim

  2. Nuray dedi ki:

    Seher hanımcım MAKROME İPİ diye geçiyor. incik boncuk satılan yerlerden temin edebilirsin. kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir