İPTEN ÖRGÜ BİLEKLİK NASIL YAPILIR

 

 

 

 

ipten-orgu-bileklik-nasil-yapilir-600x415

 

 

Evde ipten bileklik yapmak isteyenler için çok değişik ve güzel bir çalışma paylaştım. Resimli anlatımından yararlanacağınız çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Evde ipten örgü bileklik nasıl yapılır diyenler için farklı ve güzel bir resimli anlatım paylaştım. Aşamaları uygulayarak sizde evde ipten örgü bileklik modeli yapabilirsiniz. Renkleri kendinize göre belirleyebilirsiniz.

Resimli anlatımda kırmızı ve mavi iplerden bileklik yapmak için örnek renkler kullanılmış. Siz isterseniz Türkiye bayrağının rengi olan kırmızı beyaz olarak da değiştirebilirsiniz.

Örgü tipini resimli anlatımdan öğrendikten sonra sırasıyla örgüden bileklik modeli çalışmasını kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Evde kolay örgü bileklik yapmak için resimli anlatımdaki aşamalar hem kolay, hem de bilekliğin yapımı kolay olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi sizleri iple örgüden bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

ipten-orgu-bileklik-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7361.html

Etiketler : örgü bileklik yapimi, nasil bileklik yapilir, örgü bileklik nasıl yapılır, örgü bileklik yapımı anlatımlı, bbileklik nasil yapilir örme,
SEN KAÇ YILDIZ VERİRDİN ACABA? MERAK EDİYORUZ?
[TOPLAM: 8 ORTALAMA: 3.1]

2 Comments on İPTEN ÖRGÜ BİLEKLİK NASIL YAPILIR

  1. Seher hanımcım MAKROME İPİ diye geçiyor. incik boncuk satılan yerlerden temin edebilirsin. kolay gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*