İPTEN SAAT KORDONU NASIL YAPILIR


İple saat kordonu yapalım

İp örgü ile saat kordonu yapabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı severek paylaşıyorum. Çünkü birkaç kişide görmüştüm. Güzel bir takı kordon çalışması olup, kolayca yapabileceğiniz bir çalışma. İpi örerek saat kordonu yapabilir ve bileklik olarak da saat gibi takılarınızı kullanabilirsiniz.

Saat takı kordonu benzeri çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Onları da hemen altta benzer yazılar bölümünden inceleyerek öğrenebilir ve nasıl yapılacaklarını öğrenebilirsiniz. Hızlıca güzel iple kordon yapabilirsiniz.

Saat kordon takı çalışması ve değişik çalışmaları yaparak keyifli hobi çalışmaları yapabilirsiniz. Koyu renkler kullanabilir veya güzel sade renkler kullanarak saat kordonu gibi takı çalışmaları yapabilirsiniz.

Saat kordonu iple yaparak çok güzel takı görünümlü saatler veya bileklik modelleri yapabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı beğendiyseniz paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınıza hediye olarak yapıp sunabilirsiniz. Hatta yapıp para da kazanabilirsiniz.

DIY Watch Weave Bracelet | FabDIY
İPTEN SAAT KORDONU NASIL YAPILIR

source: http://www.fabdiy.com/diy-watch-weave-bracelet/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*