Işıklı Ahşap Pano Yapılışı


isikli-ahsap-pano-yapilisi2-563x415

Işıklı Pano Ahşaptan

Ahşap dekoratif süs çalışması arayanlar için bulduğum bu güzel fikri sizde beğeneceksiniz. Biraz marangozluk iş isteyen çalışmayı yapıp evinizde duvara monte ederek güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Dekoratif fikir olarak bu çalışmayı ahşap işinden anlayanlar tercih edebilir. Yada marangoza yaptırın daha sonra renkli kısımları sizde yapabilirsiniz.

Işıklı pano yapımı çalışmasında ahşap kullanacaksınız. Işık kısımlarını parlak renkleri tercih edebilir ve vernikleyebilirsiniz. Yada özel boyalar var ışık görünce parlayan özellikte, onları da kullanabilirsiniz.


Bu işi yaparken biraz da sim kullanın. Bu sayede parıl parıl parlayacak ve güzel bir dekoratif ışıklı pano sahibi olmuş olacaksınız. Bu çalışmayı geliştirebilir ve değişik süs çalışmaları olarak yapıp satarak para da kazanabilirsiniz.

Ahşaptan ışıklı pano nasıl yapılır diyenler için seçtiğim bu güzel çalışmayı ben çok beğendim. En kısa sürede iş yerimiz için yapmayı da planlıyoruz. Kolay gelsin arkadaşlar. Sizde beğendiyseniz mutlaka yapın.

isikli-ahsap-pano-yapilisi
Işıklı Ahşap Pano Yapılışı

Eski Kitap Sayfalarından Yapılan Çalışmalar başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*