IŞIKLI ÖRGÜ PASPAS YAPMAK

 

 

0

 

Işıklı örgü paspas nasıl olur? demeyin. Çünkü yapmışlar. Ben de ilk gördüğümde şaşırdım. Ancak olmaz demeyin, çünkü yapmışlar. Işıklı örgü paspas nasıl kullanılır veya gösteriş olsun diye mi? yapılır bilemiyorum.

O yüzden bu tür çılgın fikirleri gördüğümde de paylaşmak istedim. Ben şaşırdım sizde şaşıracaksınız diye düşünüyorum. Örgüden ışıklı paspas yapmak için resimli anlatımda tam detaylar verilmemiş.

Ancak ışık tertibatı şeffaf hortuma geçirilmiş. Hortum ise üzeri örgüyle kaplanmış. Bu sayede örgü ışıklı paspas modeli ortaya çıkmış. Bu tür çalışmaları yaparak insanları şaşırtabilirsiniz. Evde ışıklı örgü paspas modeli yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

isikli-orgu-paspas-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız BOŞ ŞARAP ŞİŞESİNDEN NELER YAPILIR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir