İşkembe Örgü Örneği Nasıl Yapılır?

 

 

0

 

İşkembe Örgü Örneği Nasıl Yapılır?

İşkembe örgü örnekleri arayanlar için araştırıp bulduğum alttaki örneklerden yararlanabilirsiniz. Evde kolay işkembe örneği yapmak için örgü işleri bölümünde benzer anlatımlı videolara ulaşabilirsiniz.

Farklı çalışmalar hemen bu yazımın altında yine karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri işkembe örgü örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Anlatımlı işkembe örgü örneği sayesinde sizde bu güzel modelin nasıl yapıldığını öğrenebilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Sitemizde benzer örgü örneklerine ve birbirinden güzel örgü modellerine ulaşabilirsiniz. Anlatımlı örgü işleri ve örgü örneklerini ben çok severim. Buldukça da sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 

 

 

 

Kutteln mesh – tripe mesh – maille tripiers – malla de callos – kallun mesh – maglia trippa

 

Daha önce paylaştığımız Kolay Bebek Patiği Örneği Resimli Videolu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir