İtiraf Ediyorum

itiraf-et

İtiraf et köşemiz rahatlama, içinizde kalanları dökme ve stres atma duvarıdır. Buraya eskide olmuş bitmiş, başınızdan geçenleri RUMUZ kullanarak yazabilirsiniz. Yorum olarak ekleyecekleriniz size özeldir. Kim bilir ne itiraflarınız vardır?

Buyurun hanımlar bekliyoruz :) hadi durma itiraf et!

10 Comments on İtiraf Ediyorum

  1. bundan 4 yıl önce eşimden elbise parası almıştım. aldığım elbiseyi beğenmeyip, yarı taksitini vermedim diyerek yine para aldım ve başka bir elbise almıştım. itiraf ediyorum :))

  2. itiraf ediyorum koca gün kısmetse oluru izliyorum. eşim eve gelince temizlik yaptım deyip yemek yapamadım diyorum :)))))

  3. 3 sene önce aldığımız televizyonu sakarlığım yüzünden ben düşürdüm. suçu 1,5 yaşındaki çocuğumuza atmıştım. pişmanım ve itiraf ediyorum :)))))))))

  4. yemek yapmayı öğrenene kadar hep yaktım ve hep çöpe attım itiraf ediyorum o yüzden artık bu kadar güzel yemek yapabiliyorum.

  5. itiraf ediyorum kredi kartıyla kendime 3 eşime 1 elbise alıyorum ki ses etmesin :)))))))))

  6. itiraf ediyorum evlenirken eşimi hiç görmedim ve sevemem diye düşünmüştüm. ön yargılı olmuştum ve şimdi ona sürekli aşık oluyorum.

  7. KAYNANA SENİ HİÇ SEVMİYORUM! ADETA SENDEN NEFRET EDİYORUM DESEM YERİDİR. ahahaha bunu burdan itiraf ettiğim için çok mutluyummmmmm. oleyyyyyyyyy yoooooo

  8. benim kocam evde pars, dışarı çıkınca aslan kesilir. ama yüreği çok yumuşaktır ve bana çok iyi davranır. herkes onu sinirli bilir fena bilir kötü bilir. ama çok iyidir. iyilik yapmak için yaşamaktadır. zaten bu dünyada iyi olanları sevmezler ki? birisine yardım edersin, durumu düzelince seni beni tanımaz. sonra bunu istemeye istemeye anlatsan da birilerine, şöyle derler : YAPMASAYDIN ?

  9. hayatı yaşıyoruz ama herkes çıkarcı, rantçı, hesapçı olmuş. kime nasıl davransak misliyle karşılık veriyor olmuşlar. iyilik yapıyorsun kötülük buluyorsun. kötülük yapmayayım diyosun yine kötülük buluyorsun. kiminle konuşacağımıza korkar olduk. şu kırılmasın, bu üzülmesin diye yaşıyoruz. ama milletin umrunda değil. biz bir şey olduğunda peşini takip etmiyoruz. iyilikten önemsemiyoruz. olsun diyoruz geçiyoruz. başkası ise küçücük bir söz bile versen peşine düşüyor. yapacakmıyız diye bekliyor. yapmadığımız içinde bizi yalancı diye suçluyorlar. ne tuhaf insanlar var yahu. özellikle de AKRABALAR yılannnnnnnnnnnnnnnnn

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*