KABARIK ÇİÇEKLİ TIĞ ÖRNEĞİ YAPMAK


3-boyutlu-cicekli-tig-isi-nasil-orulur-video

Kendinden kabarık çiçekli tığ işi örnek için paylaştığım videolu anlatımdan yararlanabilirsiniz. Tığ işi çalışmaları anlatımlı ve videolu bir şekilde paylaşmaya devam ediyorum.

Kendinden kabarık çiçekli tığ örneği için altta size bir anlatımlı video da paylaştım. Örnek resimlerdeki gibi gözüken çalışmanın aynısını sizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Evde tığ işi çiçek örneği yapmak için çiçekli örgü örneği olarak bu paylaşımımı kullanabilirsiniz. Evde çiçekli örgü örnekleri arayan ev hanımları için de sitemizde birçok örgü örneğinin nasıl yapıldığını ve resimli anlatımlarıyla birlikte videolu anlatımlarını da paylaştığımızı hatırlatırım.

Şimdi sizleri kendinden kabarık çiçekli tığ işi örgü örneğinin anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Yapımını detaylı bir şekilde videodan kısa sürede öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.


3-boyutlu-cicekli-tig-isi-nasil-orulur-video

tig-isi-kabarik-cicekli-orgu-orme-videosu

source : pinterest.com

RENKLİ YÜN İPTEN PONPON MEYVE YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray

Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için
hakkımızda
sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*