KABARIK ÇİÇEKLİ TIĞ ÖRNEĞİ YAPMAK

 

 

0

 

Kendinden kabarık çiçekli tığ işi örnek için paylaştığım videolu anlatımdan yararlanabilirsiniz. Tığ işi çalışmaları anlatımlı ve videolu bir şekilde paylaşmaya devam ediyorum.

Kendinden kabarık çiçekli tığ örneği için altta size bir anlatımlı video da paylaştım. Örnek resimlerdeki gibi gözüken çalışmanın aynısını sizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Evde tığ işi çiçek örneği yapmak için çiçekli örgü örneği olarak bu paylaşımımı kullanabilirsiniz. Evde çiçekli örgü örnekleri arayan ev hanımları için de sitemizde birçok örgü örneğinin nasıl yapıldığını ve resimli anlatımlarıyla birlikte videolu anlatımlarını da paylaştığımızı hatırlatırım.

Şimdi sizleri kendinden kabarık çiçekli tığ işi örgü örneğinin anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Yapımını detaylı bir şekilde videodan kısa sürede öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

3-boyutlu-cicekli-tig-isi-nasil-orulur-video

tig-isi-kabarik-cicekli-orgu-orme-videosu

source : pinterest.com

 

 

Daha önce paylaştığımız RENKLİ YÜN İPTEN PONPON MEYVE YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir