Kablo Makarasından Yapılan Sehpa ve Puf Örnekleri


kablo-makarasindan-sehpa-puf-yapilisi2-737x415

Kablo Makarasından Yapılan Sehpa ve Puf Örnekleri

Kablo makarasından çok güzel puf veya sehpalar yapabilirsiniz. Etrafınızda boş kablo makarası bulunuyorsa, onu hemen alın ve bu resimli anlatımlara göre kendinize harika sehpalar veya puflar yapın.

Elektrik kablo makarası değerlendirme çalışmaları belki ilgi çekmeyebilir. Ancak bu tür malzemeye sahip olanların belki ilgisini çeker diye düşündüm. Bu yüzden paylaştığımız çalışmayı daha çok şantiye veya köy gibi yerlerde yapmak daha doğru olacaktır.

Evde değerlendirebileceğiniz bir çalışma olmasa da bahçeli bir eviniz varsa veya köyünüz oralarda bu güzel fikri yapabilirsiniz. Şantiye ortamında da bu tür çalışmaların yapılabileceğini belirtmek isterim. Kolay gelsin.

kablo-makarasindan-sehpa-puf-yapilisi

kablo-makarasindan-sehpa-puf-yapilisi2


kablo-makarasindan-sehpa-puf-yapilisi3

kablo-makarasindan-sehpa-puf-yapilisi4

kablo-makarasindan-sehpa-puf-yapilisi5

kablo-makarasindan-sehpa-puf-yapilisi6

die von Kabeltrommel gemacht – those made from cable reel – ceux fabriqués à partir de bobine de câble – dem fremstillet af kabeltromle – aqueles feitos de bobina de cabo – quelli realizzati da avvolgicavo

Kolay Kolye Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*