Kablo Makarasından Yapılan Sehpa ve Puf Örnekleri

 

 

0

 

Kablo Makarasından Yapılan Sehpa ve Puf Örnekleri

Kablo makarasından çok güzel puf veya sehpalar yapabilirsiniz. Etrafınızda boş kablo makarası bulunuyorsa, onu hemen alın ve bu resimli anlatımlara göre kendinize harika sehpalar veya puflar yapın.

Elektrik kablo makarası değerlendirme çalışmaları belki ilgi çekmeyebilir. Ancak bu tür malzemeye sahip olanların belki ilgisini çeker diye düşündüm. Bu yüzden paylaştığımız çalışmayı daha çok şantiye veya köy gibi yerlerde yapmak daha doğru olacaktır.

Evde değerlendirebileceğiniz bir çalışma olmasa da bahçeli bir eviniz varsa veya köyünüz oralarda bu güzel fikri yapabilirsiniz. Şantiye ortamında da bu tür çalışmaların yapılabileceğini belirtmek isterim. Kolay gelsin.

kablo-makarasindan-sehpa-puf-yapilisi

kablo-makarasindan-sehpa-puf-yapilisi2

 

 

kablo-makarasindan-sehpa-puf-yapilisi3

kablo-makarasindan-sehpa-puf-yapilisi4

kablo-makarasindan-sehpa-puf-yapilisi5

kablo-makarasindan-sehpa-puf-yapilisi6

die von Kabeltrommel gemacht – those made from cable reel – ceux fabriqués à partir de bobine de câble – dem fremstillet af kabeltromle – aqueles feitos de bobina de cabo – quelli realizzati da avvolgicavo

 

Daha önce paylaştığımız Kolay Kolye Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir