Kadehten Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım


kadehten-mumluk-yapimi4-500x415

Kadehten Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım

Farklı mumluk yapımı paylaşımları yapmıştık. Bu yazımızda da yine sizlere masalarınız için çok şık ve dekoratif bakımdan güzel gözüken bir çalışma paylaşacağız. Kadeh ve birkaç malzeme ile bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilecek ve evinizi güzelleştirebileceksiniz. Evde kadeh bardaktan mumluk yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.


Onlar da hemen karşınıza çıkacak ve onları da mutlu olmak için yapmak isteyeceğinizi düşünüyorum. Kadehi boyayarak mumluk yapabilirsiniz. Kadeh bardağından neler yapılır diyorsanız da yine sitemizde bununla ilgili farklı fikirlere de yer verdiğimizi hatırlatmak isterim. Kolay gelsin.

die Kerzenhalter aus Glas – the glass candle holder – le bougeoir de verre – glasholderen stearinlys – suporte de vela de vidro – il portacandele di vetro

Plastik Şişeden Saksı Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Kadehten Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım

  1. kadehin mumluk haline getirilmesi oldukça güzel bir fikir, ortaya güzel bir görüntü çıkıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*