Kadehten Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

1

 

Kadehten Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım

Farklı mumluk yapımı paylaşımları yapmıştık. Bu yazımızda da yine sizlere masalarınız için çok şık ve dekoratif bakımdan güzel gözüken bir çalışma paylaşacağız. Kadeh ve birkaç malzeme ile bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilecek ve evinizi güzelleştirebileceksiniz. Evde kadeh bardaktan mumluk yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

 

 

Onlar da hemen karşınıza çıkacak ve onları da mutlu olmak için yapmak isteyeceğinizi düşünüyorum. Kadehi boyayarak mumluk yapabilirsiniz. Kadeh bardağından neler yapılır diyorsanız da yine sitemizde bununla ilgili farklı fikirlere de yer verdiğimizi hatırlatmak isterim. Kolay gelsin.

die Kerzenhalter aus Glas – the glass candle holder – le bougeoir de verre – glasholderen stearinlys – suporte de vela de vidro – il portacandele di vetro

 

 

Daha önce paylaştığımız Plastik Şişeden Saksı Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. sahibinden ilan ver dedi ki:

    kadehin mumluk haline getirilmesi oldukça güzel bir fikir, ortaya güzel bir görüntü çıkıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir