Kadife Kumaştan Çanta Yapmak

 

 

0

 

Kadife kumaştan çanta yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel bir kendin yap projesi paylaştım. Yapımını aşama aşama gösteren resimli anlatımda nasıl yapmanız gerektiği gösterilmiş. Evde kolay çanta hazırlama teknikleri bakımından yapımı aşama aşama gösteriliyor.

Resimli anlatımda kadife kumaşından yapıldığını görüyorum. Farklı bir kumaş ise siz bana yorumdan yazınız. Fakat kumaştan yada farklı malzemeden bu güzel çanta çalışmasını kolaylıkla yapılabileceğini düşünüyorum. Evde kolay çanta yapımı ile ilgili sitemizde kendin yap bölümünde birçok örnek çalışmaya ulaşabilirsiniz.

Yine bu yazımın hemen altında kolay çanta nasıl yapılır? sorularınıza cevap olacak birçok çalışma karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmanızı öneriyoruz. Şimdi sizi kadife kumaştan çanta yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

kadife-kumastan-canta-yapmak

source : http://stylowi.pl/2025754

 

 

Daha önce paylaştığımız Oyuncak Fare Yapmak Şablonlu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir