Kadife Kumaştan Çanta Yapmak


kadife-kumastan-canta-yapmak-600x415

Kadife kumaştan çanta yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel bir kendin yap projesi paylaştım. Yapımını aşama aşama gösteren resimli anlatımda nasıl yapmanız gerektiği gösterilmiş. Evde kolay çanta hazırlama teknikleri bakımından yapımı aşama aşama gösteriliyor.

Resimli anlatımda kadife kumaşından yapıldığını görüyorum. Farklı bir kumaş ise siz bana yorumdan yazınız. Fakat kumaştan yada farklı malzemeden bu güzel çanta çalışmasını kolaylıkla yapılabileceğini düşünüyorum. Evde kolay çanta yapımı ile ilgili sitemizde kendin yap bölümünde birçok örnek çalışmaya ulaşabilirsiniz.


Yine bu yazımın hemen altında kolay çanta nasıl yapılır? sorularınıza cevap olacak birçok çalışma karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmanızı öneriyoruz. Şimdi sizi kadife kumaştan çanta yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kadife-kumastan-canta-yapmak

source : http://stylowi.pl/2025754

Oyuncak Fare Yapmak Şablonlu başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*