Kafes Örneği Yapılışı Videolu Resimli Anlatım

 

 

0

 

Kafes Örneği Yapılışı Videolu Resimli Anlatım

Bu yazımızın genel amacı sizlere kafes örneğinin nasıl yapıldığını göstermek… Bilgilendirmek ve gerek resimlerle, gerek videolarla sizlere kafes örneğini en iyi şekilde tarif etmektir. Paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak kafes örneği yapılışını öğrenebilir ve yine pekiştirmek için alttaki videoları da izleyebilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar bu örgü modelini öğrenerek harikalar yaratabilirler.

Kafes örneği yapımını anlatımlı videolardan da rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Benzer çalışmaları bu yazımın sonunda çıkacak olan bağlantılardan ulaşabilir veya örgü işleri kategorisinden farklı çalışmalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Evde bu tür çalışmaları yapıyorsanız? bize mutlaka gönderin sizin isminizle sitemizde yayınlayalım.

Yazımız içinde en güzel 2015 kafes örneği yapılışı resimlerini bulabileceksiniz. Bu örneği bebek battaniyelerinizde veya birçok yerde kullanabilirsiniz.

kafes-orgu-ornegi

kafes-ornegi-yapilisi

kafes-ornegi-yapilisi2

kafes-ornegi-yapilisi3

kafes-ornegi-yapilisi5

kafes-ornegi-yapilisi6

 

 

kafes-ornegi-yapilisi7

kafes-ornegi-yapilisi8

kafes-ornegi-yapilisi9

kafes-ornegi-yapilisi10

kafes-ornegi-yapilisi11

kafes-ornegi-yapilisi12

kafes-ornegi-yapilisi13

 

Häkeln Käfig – crochet cage – crochet sample cage

Daha önce paylaştığımız Bebek Patiği Nasıl Örülür Resimli Videolu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir