KAĞIT BARDAKTAN MİNİMON SÜS BARDAK YAPMAK

 

 

0

 

Kağıt bardaktan minimon süs bardak yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Çünkü ben çok beğendim ve yapmak için sabırsızlanıyorum. Bunun için kağıt bardak bulup, üzerini sarı mukavva ile sardıktan sonra üzerin takma göz almam yeterli olacak.

Yine siyah bir şeritle minimon gözlerini birleştirmemiz yeterli oluyor. Kısa sürede bu tür çalışmalar yaparak, evinizde mutfakta güzel gözükecek süslere de sahip olmuş oluyorsunuz. Kolayca yapabileceğinizi söylemek isterim. Zorlanmadan yapıp kısa sürede sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz.

Üşenmez fazla fazla yaparsanız bunları satabilir ve inanılmaz paralar da kazanabilirsiniz. Kağıt bardak yerine cam bardak da yapabilirsiniz. Sitemizde cam bardak boyama sanatıyla ilgili paylaştığım çalışmalardan esinlenerek, bardakları sarıya boyayabilirsiniz. Daha sonra göz takımı alıp, minimon bardak haline getirebilirsiniz.

 

 

Bu tür minimon bardak örnekleri yapıp üretebilir ve satabilirsiniz. Özellikle turistik yerlerde bunları peynir ekmek gibi satabileceğinizi söylemek isterim. Böylece güzel paralar kazanabilir ve ailenize katkıda bulunabilirsiniz. Şimdi sizleri bu sevimli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kagit-bardaktan-minimon-sus-bardak-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız KEMİK ŞEKLİNDE BEBEK YASTIĞI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir