KAĞIT BARDAKTAN MİNYATÜR KOYUN SÜS YAPMAK

 

 

0

 

Evinizde minyatür çalışmalar yapmayı seviyorsanız, bu yazımda paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Kağıt bardaktan minyatür koyun süs yapmak için paylaştığım çalışma da yer alan malzemeleri evinizde temin edebilir ve kısa sürede bu güzel çalışmanın aynısını zorlanmadan yapabilirsiniz.

Resimli anlatımları sürekli olarak sitemizde paylaşıyorum. Hem yapımı kolay oluyor. Hem eğitici resimler sayesinde kısa sürede zorluk çekmeden çalışmaları tamamlayabilme şansınız oluyor.

Kağıt bardakla minyatür koyun yapmak için paylaştığım çalışma ile evinizi süsleyecek güzel bir minyatür çalışma da yapmış oluyorsunuz. Daha önce kulak çöpünden kuzu yapmak gibi değişik çalışmaların anlatımını paylaşmıştım.

Bu yazı da onları andırıyor. Ancak farklı olduğunu söyleyebilirim. Benzer minyatür çalışmalar ise hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri kağıt bardakla minyatür kuzu yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

kagit-bardaktan-kolay-minyatur-koyun-sus-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız TAHTA MANDALDAN SALLANAN MİNYATÜR SANDALYE YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir