KAĞIT BARDAKTAN MİNYATÜR SANDALYE YAPMAK

 

 

0

 

Kağıt bardaktan minyatür sandalye yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap minyatür çalışmasını sizde seveceksiniz. Bu tür minyatür çalışmalarını her zaman sevmişimdir. Kağıt bardakla yapılan minyatür çalışmaları daha önce de paylaşmıştım.

Hatta kağıt bardaktan hediye kutusu yapmak gibi çılgın fikirler de hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da mutlaka inceleyin. Anlatımlı olan alttaki çalışmayı da zorlanmadan yapabileceksiniz. Biraz sabır ve emek isteyen bu güzel minyatür çalışmasını yaparken geniş zamanınızın olması gerekir.

 

 

Minyatür sanatı biraz sabır isteyen bir iş olduğu için hemen pes etmemenizi ve zamana yaydığınız çalışmayı bitirmenizi temenni ederim. Bittikten sonra onu evinizde maket olarak sergileyebilir veya satıp para kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

kagit-bardaktan-minyatur-sandalye-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız İĞNE OYASI YENİ YAZMA KENARI ÖRNEKLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir