KARTON KUŞ YUVASI HEDİYE PAKETİ YAPMAK

Kartondan kuş yuvası hediye paketi yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde eğlenerek güzel vakit geçirerek yapabilirsiniz. Bu güzel kendin yap çalışmasında kartondan ev şeklinde hediye kutusu yapabilir ve sevdiklerinize vereceğiniz hediyeleri içerisine koyup takdim edebilirsiniz.

Kartondan ev şeklinde hediye paketi yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmaya benzer daha önce de birçok hediye paketi şablonu paylaştığımı hatırlıyorum. Karton kuş yuvası hediye paketi yapmak için paylaştığım çalışma da aşama aşama ne yapmanız gerektiği paylaşılmış.

Anlatımlı karton sürpriz paketi yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı süs olarak da evinizde kullanabilirsiniz. Kartondan süs paket yapmak veya süs hediye kutusu yapmak için de bu güzel çalışmayı sevdiklerinize hediye alırken yapıp kullanabilirsiniz.

 
 

Kartondan yapılan çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Anlatımlı karton hediye paketi çalışmalarını sitemizde yer alan maket bölümünden de çokça bulabilirsiniz. Anlatımlı çalışmaları sizde öğrenerek kısa sürede yapabilir ve çok güzel hediye kutuları ortaya çıkarabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum.

source

karton-kus-yuvasi-hediye-paketi-yapmak

 

KEÇEDEN KOLAY ÇİLEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım keçe çilek yapmak, anlatımlı keçe çilek süs yapmak ve keçe çilek kolay yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir