Karton Rulodan Yapılan Yarasalar

Karton Rulodan Yapılan Yarasalar

Bu makalemde sizlere kartondan yapılmış yarasa örnekleri paylaştım. Daha önce benzerlerinin yapılışını resimli anlatım şeklinde sizlere yine burada paylaşmıştım. Bu makalemde ise yapılışını değil karton rulodan yapılan yarasaları paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Tuvalet kağıdı rulosu kullanarak bu güzel çalışmalardan sizlerde yapabilir ve çocuklarınızla eğlenebilirsiniz.

Malzemeler ;

  • tuvalet kağıdı rulosu.
  • makas.
  • boya.

Tüm malzemeler hemen hemen hepimizin evinde bulunur. Öncelikle bitmiş bir tuvalet kağıdını alıp siyaha boyamanız gerekiyor. Ardından yine başka bir karton parçadan gözlerini yapabilir ve boyayabilirsiniz. Kanatlarını da yine karton kullanarak yaptıktan sonra ruloya yapıştırmanız veya eklemeniz gerekiyor. Sonuç ise aşağıdaki gibi sizinde artık kartondan yapılmış yarasalarınız olmuş oluyor. Kolay gelsin.

 
 

kartondan-yapilan-yarasalar

Farklı modellerini resimli anlatımlara bakarak sizde yapabilirsiniz. Resimli örnekte birbirinden farklı kartondan yarasa örnekleri bulunuyor. İstediğiniz çalışmayı sizde kolaylıkla yapabilir ve çocuklarınızın odasında bir köşeye böyle güzel bir eğlenceli çalışma yapabilirsiniz. Bence düşünün ve yapın, gerçekten çocuklarınız çok beğenecek ve sevinecekler. Kolay gelsin.

source : http://kobieceinspiracje.pl/3109,ozdoby-na-halloween.html

 

Evde Kartondan Araba Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard car, carton voiture ve Karton Auto hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir