KAĞIT TOPAÇ SÜS YAPIMI


Kağıttan topaç süs yapılışı

Kağıt kullanarak topaç süs yapacağız arkadaşlar. Çocuklarla yapacağınız eğlenceli bir etkinlik olup, kolayca yaparak sarkaç süs amaçlı evde de renkli topaç süsler yapıp kullanabilirsiniz. Kartondan topaç süs yapımıyla alakalı çeşitli örnekleri daha önce de paylaşmıştık. Onları da incelemenizi ve beğendiklerinizi bana yorum olarak yazmanızı isterim.

Çok güzel kağıt değerlendirme çalışmaları var. Sarkaç topaç süs yapımında kağıt önemli bir yere sahip. Makas, kağıt birde renk seçimi sonrası harika sarkaç süs çalışmaları yapılabiliyor. Sizde çalışmayı kolayca keyif alarak yapabilirsiniz.

Ben yaptım çok güzel oldu. Bu güzel çalışmada iki renk kağıt veya karton da kullanabilirsiniz. Ben renkli el işi kağıt kullandım ve yapıştırıcı ile lastik sonrası çalışmayı yarım saat gibi kısa sürede yaptım.

Hatta okula giden çocuklarınızla yapın derim. Bıraksınlar bilgisayarı oyunu veya PSP oyun aletlerini, bu güzel çalışmalarla kendi ellerinin değeceği çalışmalar yaptırın onlara. Hadi bu güzel çalışmayı yapmaya başlayın.

Beautiful Paper Craft | DIY & Crafts
KAĞIT TOPAÇ SÜS YAPIMI

source: http://www.lotsofdiy.com/beautiful-paper-craft-3/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*