Kağıt Torbadan Sepet Örmek


Evde kullanmadığınız kağıt torbaları keserek, onlardan çok güzel örgü sepet çalışmaları yapabilirsiniz. Kağıttan örgü sepet yapmak için daha önce çok güzel ve kolay yapılan resimli anlatımlar paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine sizlere çok güzel bir değerlendirme çalışması paylaştım. Kağıt torbadan sepet örmek için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel sevimli küçük sepetler yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar yaparak turistik yerlerde kolaylıkla da satabilirsiniz. Sepet örme sanatı ile ilgili daha önce benzer bir çalışmayı paylaştığımı hatırlıyorum.

Yapımı oldukça kolay olan çalışmayı sizde kolaylıkla yapabilir ve evinizde süs olarak kullanabilirsiniz. Evde kağıt torbadan sepet örmek için resimli anlatım ise şöyle ;

kagit-torbadan-sepet-ormek

source : http://liagriffith.com/easter-basket-made-from-a-grocery-bag/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*