Kağıt Torbadan Sepet Örmek

 

 

0

 

Evde kullanmadığınız kağıt torbaları keserek, onlardan çok güzel örgü sepet çalışmaları yapabilirsiniz. Kağıttan örgü sepet yapmak için daha önce çok güzel ve kolay yapılan resimli anlatımlar paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine sizlere çok güzel bir değerlendirme çalışması paylaştım. Kağıt torbadan sepet örmek için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel sevimli küçük sepetler yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar yaparak turistik yerlerde kolaylıkla da satabilirsiniz. Sepet örme sanatı ile ilgili daha önce benzer bir çalışmayı paylaştığımı hatırlıyorum.

 

 

Yapımı oldukça kolay olan çalışmayı sizde kolaylıkla yapabilir ve evinizde süs olarak kullanabilirsiniz. Evde kağıt torbadan sepet örmek için resimli anlatım ise şöyle ;

kagit-torbadan-sepet-ormek

source : http://liagriffith.com/easter-basket-made-from-a-grocery-bag/

 

 

Daha önce paylaştığımız Renkli Fon Kağıdından Süs Kelebek Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir