KAĞITTAN ÇİÇEK KALIP ŞABLONLARI

how-to-cut-papers-736x415

Kağıt çiçek şablonları

Parti veya süsleme gibi aktivitelerde çok işinize yarayacak güzel şablon örneklerini sunmak istedim. Yakınlarda yapacağımız bir eğlence ortamı için kartondan gül yapmak için bulduğum bu güzel örnekleri sizde kullanabilirsiniz diye düşünüyorum. Kağıttan çiçek kalıplarını çıktı alarak, aynı şekilde kesip, renkli el işi kağıdınıza uygulayabilirsiniz.

Kartondan çiçek nasıl yapılır diyenler için daha önce sitemizde türlü paylaşımlar yapmıştık. Hatta doğum günü süslemeleri yapımı veya eğlence parti süs çalışmalarıyla ilgili de çok sayıda şablonu sitemizde bulabilirsiniz.

Kağıt çiçek kalıplarını kullanarak çok şık çocuk odası süs çalışmaları da yapabilirsiniz. Kutlama ve parti gibi organizasyonlarda satın süs almak yerine sizde bir boş gününüzde çok güzel süs çiçekler ortaya çıkarabilirsiniz.

Bu güzel örnekleri A3 kağıda çıktı alarak renkli el işi kağıdında uygulayabilirsiniz. Yada yazıcınızdan çıktı alarak kesip biçerek renkli çiçek süs çalışmalarını ortaya çıkarabilirsiniz. Hemen kullanabileceğiniz pratik bir çalışma.

Bu tür güzel süsleme çalışmalarının farklı olanlarını arıyorsanız da? hemen altta yer alan benzer yazılar bölümünü kullanabilirsiniz. Onları da incelemenizi öneririm. Çok güzel çalışmaları birlikte yapmıştık. Kolay gelsin arkadaşlar.

how-to-cut-papers
KAĞITTAN ÇİÇEK KALIP ŞABLONLARI
About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*