KAĞITTAN ÇİÇEK KALIP ŞABLONLARI


Kağıt çiçek şablonları

Parti veya süsleme gibi aktivitelerde çok işinize yarayacak güzel şablon örneklerini sunmak istedim. Yakınlarda yapacağımız bir eğlence ortamı için kartondan gül yapmak için bulduğum bu güzel örnekleri sizde kullanabilirsiniz diye düşünüyorum. Kağıttan çiçek kalıplarını çıktı alarak, aynı şekilde kesip, renkli el işi kağıdınıza uygulayabilirsiniz.

Kartondan çiçek nasıl yapılır diyenler için daha önce sitemizde türlü paylaşımlar yapmıştık. Hatta doğum günü süslemeleri yapımı veya eğlence parti süs çalışmalarıyla ilgili de çok sayıda şablonu sitemizde bulabilirsiniz.

Kağıt çiçek kalıplarını kullanarak çok şık çocuk odası süs çalışmaları da yapabilirsiniz. Kutlama ve parti gibi organizasyonlarda satın süs almak yerine sizde bir boş gününüzde çok güzel süs çiçekler ortaya çıkarabilirsiniz.

Bu güzel örnekleri A3 kağıda çıktı alarak renkli el işi kağıdında uygulayabilirsiniz. Yada yazıcınızdan çıktı alarak kesip biçerek renkli çiçek süs çalışmalarını ortaya çıkarabilirsiniz. Hemen kullanabileceğiniz pratik bir çalışma.

Bu tür güzel süsleme çalışmalarının farklı olanlarını arıyorsanız da? hemen altta yer alan benzer yazılar bölümünü kullanabilirsiniz. Onları da incelemenizi öneririm. Çok güzel çalışmaları birlikte yapmıştık. Kolay gelsin arkadaşlar.

how to cut papers
KAĞITTAN ÇİÇEK KALIP ŞABLONLARI

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*