Kağıttan Çiçek Yapılışı Resimli Anlatımlı

 

 

0

 

Kağıttan harika çiçekler yapmak ister misiniz? O halde bu yazımız tam size göre… bu yazımda sizlere eva kağıdından çiçek yapmak isteyenler için güzel resimli bir anlatım paylaştım. Kağıttan çiçek yapılışı ile ilgili birçok çalışmayı sitemizde sürekli olarak paylaşmaya çalışıyorum.

Daha önce keçeden kolay çiçek yapmak isteyenler için keçe kategorisinde değişik resimli anlatımları çoğu kez paylaşmıştım. Sitemizde evde kolay yapay çiçek yapmak isteyenler için harika çalışmaları bulabilirsiniz. Kendin yap bölümünde kağıttan kolay çiçek yapmak, mukavvadan yapay çiçek yapmak isteyenler için harika resimli anlatımlara ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım eva kağıdından yapay çiçek yapmak isteyenler için malzemeler ise şöyle ;

  • eva kağıdı veya el işi kağıdı.
  • makas.
  • kalem.
  • bükülebilir alüminyum tel. veya bakır tel.
  • yapıştırıcı.

Malzemeleri temin ettikten sonra el işi kağıdından çiçek yaparak evinizi güzelleştirebilir ve çeşitli süsleme çalışmalarında kullanabilirsiniz. Evde eva kağıdından sahte çiçek çalışmalarını sitemizde ki eva kağıdı kategorisinde sürekli olarak paylaşmaya çalışıyorum. Şimdi sizleri eva kağıdından çiçek yapmak isteyenler için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum.

kagittan-kolay-cicek-yapimi

kagittan-kolay-cicek-yapimi1

 

 

kagittan-kolay-cicek-yapimi2

kagittan-kolay-cicek-yapimi3

kagittan-kolay-cicek-yapimi4

kagittan-kolay-cicek-yapimi5

fleurs en papier – Papierblumen – paper flowers – paper flowers – fiori di carta – flores de papel

Bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilir ve yapay çiçekler yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde el işi kağıdından yapay çiçek yapmak için diğer çalışmalara sitemizde yer alan kağıt karton bölümünden ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

Daha önce paylaştığımız Keçeden Kalp Toka Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir