Kağıttan Duvara Dekoratif Süs Yapmak

 

 

0

 

Kağıt veya peçete kullanarak bu enfes çalışmayı sizde yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken altta paylaştığım resimli anlatımdaki adımları takip ederek bu güzel süs çalışmasını tamamlamak. Kullanacağınız malzemeler ise oldukça basit. Peçete veya kağıt, yapıştırıcı, makas, sarkaç süs yapacaksanız ip malzemeleri yeterli olacaktır. İlk olarak resimli anlatımda gösterildiği gibi kağıdı veya peçeteyi katladıktan sonra gösterilen yerden oval bir biçimde kesmeniz gerekiyor. Kestikten sonra yapıştırabilir veya üzerinden ip geçirebilirsiniz. Ancak yapıştırırsanız hem sağlam olur hem de sağlıklı olur. Kağıttan sarkaç süs yapmak isteyenler de bu güzel çalışmadan esinlenebilirler. Bu çalışmayı resimli örnekte görüldüğü gibi evinizin duvarına yapabilir ve evinize hoş bir hava katabilirsiniz. Mükemmel süs çalışmalarını sürekli olarak sitemizde paylaşmaya çalışıyorum. Evde kolay kağıttan sarkaç süs yapmak için diğer çalışmaları ise dekorasyon kategorisine girerek bulabilirsiniz. Kağıttan süs yapmak isteyenler için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

kagittan-duvara-dekoratif-sus-yapmak

Bu çalışmayı yaparak sarkaç süs şeklinde de kullanabilirsiniz. Evinize bu tür süslerle hem güzelleştirebilirsiniz. Hem de doğum günü veya özel günler için kağıttan çiçek süs yapabilirsiniz. Yapımını resimli anlatımdaki adımları takip ederek kısa sürede eğlenerek tamamlayabilirsiniz. Evde kağıttan sarkaç süs çalışmalarını sitemizde yer alan kendin yap veya bu yazımın sonundaki benzer yazılar kısmından ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.ellinee.com/blog/diy-paper-napkin-flower-garland-tutorial/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed:+Ellinee+(Ellin%C3%A9e+Blog)

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Kış Süsleri Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir